UNIKUM - komforts tiem, kas ir ceļā

Mēs esam ģimenes uzņēmums, kas savu mīlestību un zināšanas ir koncentrējis dabisku un daudzpusīgu produktu - dažādu krēmu, eļļu, želeju un ziepju - radīšanā.

Tās apvieno augu ārstniecisko spēku, modernās tehnoloģijas un jaunākos zinātnes atklājumus.

Visi produkti Latvijā tiek gatavoti pēc mūsu oriģinālajām receptēm. Oficiāli sertificēta produkcija valdības kontrolē.

Unikumir neliels, bet ambiciozs uzņēmums, kas nodarbojas ar unikālas, cenas ziņā pieejamas un videi draudzīgas organiskās kosmētikas ražošanu. Mūsu misija ir radīt dabiskus un holistiskus produktus, kas ļauj klientiem izskatīties un justies pēc iespējas labāk, nepakļaujot sevi un apkārtējo vidi kaitīgām ķīmiskām vielām un toksīniem.

Mēs ar aizrautību radām ekoloģiskus skaistumkopšanas risinājumus saviem klientiem, izmantojot inovatīvas tehnoloģijas, modernu iepakojuma dizainu un tīrus, ilgtspējīgus produktus. Mēs iegādājamies sastāvdaļas no uzticamiem lauksaimniekiem visā pasaulē, lai nodrošinātu, ka mūsu gudrajos sastāvos prioritāte ir kvalitāte, nevis kvantitāte. Katrs produkts nesatur skarbu sastāvdaļu, tāpēc klienti var būt droši, ka pareizi kopj ādu.

Mēs ticam, ka Unikum vēlas savienoties ar dabu, nevis to mainīt, tāpēc visi mūsu iepakojumi ir bioloģiski noārdāmi un/vai pārstrādājami, tādējādi samazinot atkritumu daudzumu mūsu klientiem, kā arī aizsargājot vidi. Augsta veiktspēja vēl nekad nav bijusi tik videi draudzīga!

Mēs cenšamies atklāt katra klienta unikālo skaistumu, piedāvājot dabiskas alternatīvas, kas veicina pašapziņu, vienlaikus saudzējot cilvēci un dabu. Ētisku principu ievērošana un pastāvīga sekošana līdzi aktuālajām tendencēm nozīmē, ka Unikum saviem klientiem vienmēr sniedz jaunākos padomus un ieteikumus par videi draudzīgu kosmētiku, kas ir būtiska veselīgam dzīvesveidam!