UNIKUM - komforts tiem, kas ir kustībā!

Mēs esam ģimenes uzņēmums, kas savu mīlestību un zināšanas ir koncentrējis dabisku un daudzpusīgu produktu - dažādu krēmu, eļļu, želeju un ziepju - radīšanā.

Tās apvieno augu ārstniecisko spēku, modernās tehnoloģijas un jaunākos zinātnes atklājumus.

Visi produkti Latvijā tiek gatavoti pēc mūsu oriģinālajām receptēm. Visa produkcija ir reģistrēta Eiropas kosmētisko līdzekļu reģistrā.

Unikum ir neliels uzņēmums, kas nodarbojas ar ārstnieciskas, cenas ziņā pieejamas un videi draudzīgas organiskās kosmētikas ražošanu. Mūsu misija ir radīt dabiskus un efektīvus produktus, kas ļauj klientiem izskatīties un justies pēc iespējas labāk, nepakļaujot sevi un apkārtējo vidi kaitīgām ķīmiskām vielām un toksīniem.

Mēs ar aizrautību radām ekoloģiskus veselības un skaistumkopšanas risinājumus saviem klientiem, izmantojot inovatīvas tehnoloģijas, modernu iepakojuma dizainu un organiskus, ilgtspējīgus produktus. Mēs iegādājamies izejvielas no uzticamiem piegādātājiem visā pasaulē, lai nodrošinātu, ka mūsu produkti ir kvalitatīvi.

Mēs cenšamies atklāt katra auga unikālo vērtību, iekļaujot tos mūsu radīitajos produktos.

 Ētisku principu ievērošana un pastāvīga sekošana līdzi aktuālajām tendencēm nozīmē, ka Unikum saviem klientiem vienmēr sniedz labākos padomus un ieteikumus par cilvēkam un  videi draudzīgu kosmētiku, kas ir būtiski veselīgam dzīvesveidam!